Helios.pl

Twoje miasto. Twoje kino.

Premierowy odcinek 2. sezonu serialu „Ród smoka" tylko u nas!

17 czerwca o godz. 20:00 (poniedziałek) we wszystkich kinach Helios w całej Polsce, wyświetlimy wraz z platformą Max bezpłatnie pierwszy odcinek 2. sezonu serialu „Ród smoka”.

Porywający serial powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina “Ogień i krew” i skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce 200 lat przed tymi przedstawionymi w „Grze o tron”. „Ród smoka” opowiada historię rodu Targaryenów.


W serialu występują: Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno i Rhys Ifans. Ponadto: Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban, Jefferson Hall i Matthew Needham.

Współtwórcą i producentem wykonawczym serialu jest sam autor książek George R.R. Martin.

Spektakularna opowieść zgromadziła przed ekranami rzesze fanów. To właśnie z myślą o nich sieć kin Helios przygotowała propozycję nie do odrzucenia – bezpłatny pokaz pierwszego odcinka 2. sezonu „Rodu smoka” na dużym ekranie, równocześnie z oficjalną premierą tego odcinka na platformie MAX!

Aby odebrać dwa bezpłatne bilety wystarczy dokonać rejestracji pod adresem: rodsmoka.helios.pl w terminie od 3 czerwca godz. 12:00 do 14 czerwca do godziny 11:59, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego w formularzu.

Odbiór biletów w kasie kina w sobotę 15 czerwca od godziny 10:00.


UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona, o dostępności zaproszeń decydować będzie kolejność ich odbioru.

Tego wydarzenia nie można przegapić!

Załączniki

Regulamin pokazów premierowego 1. odcinka sezonu II serialu „Ród Smoka”

Format pdf, rozmiar pliku 1.76Kb