Gdańsk Helios Forum

Zobacz co gramy

Repertuar na kolejny tydzień w każdy wtorek po godzinie 18:00
Wybierz interesujący Cię dzień
Dzisiaj 13 kwi
Jutro 14 kwi
pon. 15 kwi
wt. 16 kwi
śr. 17 kwi
czw. 18 kwi
sob. 20 kwi
ndz. 21 kwi
śr. 24 kwi
pt. 26 kwi
sob. 27 kwi
ndz. 28 kwi
wt. 30 kwi
śr. 1 maj
wt. 7 maj
śr. 8 maj
sob. 11 maj
sob. 1 cze
wt. 11 cze

Wydarzenia

Seanse specjalne

Kino Konesera

Pamięć - Kino Konesera

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą zmierzyć się z demonami przeszłości i chorobą.

Pokaż więcej

Helios Forum

Kup teraz
Helios na Scenie

Pearl Jam - Dark Matter - Global Theatrical Experience

Wyjątkowe, dostępne tylko przez jedną noc na całym świecie wydarzenie kinowe pozwoli fanom Pearl Jam usłyszeć przedpremierowo nowy album zespołu "Dark Matter" 16 kwietnia w wybranych kinach na całym świecie dzięki wydarzeniu "Dark Matter in The Dark". Dźwięk będzie prezentowany w najlepszej technologii kinowej, w systemie DOLBY ATMOS (w wybranych kinach) fani podczas tego wyjątkowego wydarzenia w kinach na całym świecie usłyszą Dark Matter w całości dwukrotnie, zanim będzie dostępny gdziekolwiek indziej! Najpierw w mroku kina, jedynie z muzyką, a następnie po raz drugi, w towarzystwie dodatkowych efektów wizualnych na ekranie podczas odsłuchu. Będzie to muzyczne doświadczenie nieporównywalne z żadną inną premierą płyty.
Pokaż więcej

Helios Forum

Kup teraz
Helios Sport

Liga Mistrzów UEFA - Finał

Zmagania najlepszych klubów piłkarskich starego kontynentu po raz kolejny na ekranach kin Helios. 1 czerwca transmisja meczu finałowego Ligi Mistrzów UEFA w Twoim kinie Helios.

Pokaż więcej

Helios Forum

Kup teraz

Zapowiedzi

Nie przegap zbliżających się premier

Pokaż wszystkie