GHOST: Rite Here Rite Now

Plakat filmu GHOST: Rite Here Rite Now

GHOST: Rite Here Rite Now

Koncert Od 15 lat
145 min USA (2024)

Premiera

20 czerwca 2024

Reżyseria

Alex Ross Perry, Tobias Forge

Scenariusz

Alex Ross Perry, Tobias Forge, GHOST

Obsada

GHOST, Maralyn Facey, Alan Ursillo, Ashley McBride, Kevin "Jesus" Kaufmann

Opis filmu

Zrealizowany w podczas dwóch wyprzedanych koncertów GHOST w Kia Forum w Los Angeles, RITE HERE RITE NOW w 100% pozwala widzom zanurzyć się w barwnym melodramacie kultowego wydarzenia jakim jest koncert, który pozwolił szwedzkiemu zespołowi osiągnąć status laureata GRAMMY, zdobywcy szczytów list przebojów i gwiazdy światowych aren.

RITE HERE RITE NOW to jednak znacznie więcej niż film koncertowy. Debiutancki pełnometrażowy film GHOST łączy w sobie występy na żywo z dwudniowego finału RE-IMPERATOUR U.S.A. 2023 z narracją, która podejmuje wątki fabularne z długoletniej serii internetowej grupy. Rezultatem jest całkowicie unikalna fantasmagoryczna mieszanka: Wykonania z krwi i kości ulubionych utworów ze wszystkich pięciu albumów GHOST, a także "Mary On A Cross" z platynowym albumem RIAA i nie tylko, przeplatają się z debiutami na srebrnym ekranie kilku twarzy znanych rzeszom fanów zespołu - wszystkie wchodzą w interakcję za kulisami z Papą Emeritusem IV GHOST, gdy jego przyszłość i los leżą w rękach Ministerstwa.

Niezależnie od tego, czy jesteś oddanym fanem, który chce ponownie przeżyć cenne wspomnienia z koncertów GHOST, czy też jesteś ciekawskim i początkującym, RITE HERE RITE NOW pozwoli ci znaleźć się właśnie właśnie tam: odłożyć telefony i żyć chwilą - gdy zbliża się cień niepewności - całkowicie oczarowany i pod wpływem tego filmowego, pełnego przepychu, a jednocześnie intymnego portretu GHOST.

#RiteHereRiteNow