Helios.pl

Twoje miasto. Twoje kino.

Ja, Kapitan. Taras Romańczuk

Plakat wydarzenia Ja, Kapitan. Taras Romańczuk

Ja, Kapitan. Taras Romańczuk

Biograficzny / Dokumentalny Od 12 lat
110 min
aby zobaczyć godziny seansów

Opis wydarzenia

Prapremiera czwartego odcinka „Ja, Kapitan” z Tarasem Romanczukiem w kinie Helios!

W najbliższy poniedziałek (17 czerwca) o godz. 20:00 w białostockim kinie Helios („Atrium Biała”, ul. Czesława Miłosza 2) odbędzie się przedpremierowy pokaz czwartego odcinka serialu dokumentalnego CANAL+ „Ja, Kapitan”. Głównym bohaterem tej części serii jest Taras Romanczuk, lider Jagiellonii Białystok.

Zdjęcia do produkcji były nagrywane przez większość sezonu 2023/24, który zakończył się historycznym pierwszym mistrzostwem Polski zdobytym przez „Dumę Podlasia”.

Odcinek w reżyserii dziennikarza CANAL+, Gabriela Rogaczewskiego opowie historię kapitana „Jagi”. Przejdziemy przez początki jego kariery, przenosiny z Ukrainy do Polski, transfer do Jagiellonii i kulisy mistrzowskiego sezonu.

Ponadto zaprezentowany zostanie również drugi epizod serialu „Ja, Kapitan” z Kamilem Grosickim, w którym pojawia się wiele białostockich wątków z jego kariery. Oba seanse odbędą się na dużym kinowym ekranie!

Dodatkową atrakcję dla kibiców podczas prapremiery przygotowała Jagiellonia. Fani, którzy pojawią się na wydarzeniu będą mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia z trofeum, które otrzymuje mistrz Polski za zdobycie tytułu.

Najwyższa jakość obrazu i dźwięku, wygodne fotele i towarzystwo innych kibiców Jagiellonii – to wszystko sprawia, że poczujesz się jak na stadionie lub na mistrzowskiej fecie!

Poinformuj znajomych i wpadajcie na premierę odcinka „Ja, Kapitan” z Tarasem Romanczukiem!

Wspólnie z partnerami wydarzenia – telewizją CANAL + i siecią kin HELIOS serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców (bez względu na wiek) na poniedziałkową premierę!