
Ruszyła sprzedaż biletów na „Martwe zło: Ogień”!
Jeśli lubisz kino grozy i mocne emocje, mamy dobrą wiadomość – bilety na „Martwe zło: Ogień” są już w sprzedaży! Najnowsza odsłona kultowej serii ponownie zabierze Cię do świata pełnego napięcia, krwawego horroru i scen, które na długo zostaną w pamięci.
Tym razem historia skupia się na kobiecie, która po śmierci męża szuka ukojenia i schronienia u jego rodziców. Szybko okazuje się jednak, że spotkanie z bliskimi przeradza się w prawdziwy koszmar. Kolejni członkowie rodziny, jeden po drugim, padają ofiarą mrocznej siły i przemieniają się w Deadites - opętanych przez demoniczne moce przywołane z księgi Necronomicon Ex-Mortis. W obliczu narastającego zła kobieta odkrywa przerażającą prawdę: przysięgi złożone za życia nie tracą mocy nawet po śmierci.
Premiera filmu już 10 lipca. Nie czekaj do ostatniej chwili - kup bilet jeszcze dziś.








