Maraton Grozy

Plakat wydarzenia Maraton Grozy
Maraton Filmowy

Maraton Grozy

Horror Od 15 lat
381 min
Maraton Filmowy

Godziny seansów

piątek, 21 czerwca 2024

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

Opis wydarzenia

Już 21 czerwca, na dobry początek wakacji i zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Grozy!

Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “WAKE UP”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu „THE WATCHERS”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo mamy dwie kolejne premiery: „DEMONY GRACE” i na koniec „POŻERACZ STRACHU”.

Start: 21.06.2024, godz. 23:00

Zagramy:

  • WAKE UP (PREMIERA!)
  • THE WATCHERS
  • DEMONY GRACE (PREMIERA!)
  • POŻERACZ STRACHU (PREMIERA!)

Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Filmy maratonu

Wake up

Od 15 lat, 81 min
Pokolenie Z i napędzana adrenaliną masakra w centrum handlowym, która zamieni życie młodych aktywistów w noc z piekła rodem.
Czytaj więcej

The Watchers

Od 15 lat, 102 min
Film opowiada o Minie, 28-letniej artystce, która gubi się w wielkiej, dziewiczej puszczy w zachodniej Irlandii.
Czytaj więcej

Demony Grace

Od 15 lat, 99 min
Joy znajduje pracę w starej, prawie opuszczonej angielskiej rezydencji. Ma za zadanie opiekować się  wegetującym, śmiertelnie chorym mężczyzną. Kobieta zaczyna poznawać tajemnice zatęchłego domu, które przywołają jej najgorsze koszmary.
Czytaj więcej

Pożeracz strachu

Od 15 lat, 97 min
Charyzmatyczny YouTuber Alex, prowadzący niezwykle popularny kanał o polowaniach na duchy – „Gone Ghosting” – zostaje zdemaskowany za fałszowanie odkryć paranormalnych. Zdesperowany, by odzyskać widzów i sponsorów, decyduje się wraz z zespołem przeprowadzić całotygodniowe, transmitowane na żywo śledztwo w domostwie o nazwie Raven. Szybko okazuje się, że tym razem Alex nie będzie musiał udawać – owiany złą sławą pałac naprawdę skrywa w sobie potwora, który żywi się strachem swoich ofiar.
Czytaj więcej

Cennik

+ 7 dni

do seansu

4-6 dni

do seansu

1-3 dni

do seansu

W dniu

seansu

NOCNY MARATON FILMOWY

PLN 32.90
PLN 34.90
PLN 36.90
PLN 40.90
Dopłata internetowa 1,50 zł/1 bilet
Dopłata za okulary 3D 3,90 zł/1 bilet