Maraton Grozy

Plakat wydarzenia Maraton Grozy

Maraton Grozy

Horror Od 15 lat
381 min

Opis wydarzenia

Już 21 czerwca, na dobry początek wakacji i zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Grozy!

Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “WAKE UP”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu „THE WATCHERS”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo mamy dwie kolejne premiery: „DEMONY GRACE” i na koniec „POŻERACZ STRACHU”.

Start: 21.06.2024, godz. 23:00

Zagramy:

  • WAKE UP (PREMIERA!)
  • THE WATCHERS
  • DEMONY GRACE (PREMIERA!)
  • POŻERACZ STRACHU (PREMIERA!)

Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Filmy wydarzenia

The Watchers

Od 15 lat, 102 min
Film opowiada o Minie, 28-letniej artystce, która gubi się w wielkiej, dziewiczej puszczy w zachodniej Irlandii.
Czytaj więcej

Wake up

Od 15 lat, 81 min
Pokolenie Z i napędzana adrenaliną masakra w centrum handlowym, która zamieni życie młodych aktywistów w noc z piekła rodem.
Czytaj więcej

Pożeracz strachu

Od 15 lat, 97 min
Charyzmatyczny YouTuber Alex, prowadzący niezwykle popularny kanał o polowaniach na duchy – „Gone Ghosting” – zostaje zdemaskowany za fałszowanie odkryć paranormalnych. Zdesperowany, by odzyskać widzów i sponsorów, decyduje się wraz z zespołem przeprowadzić całotygodniowe, transmitowane na żywo śledztwo w domostwie o nazwie Raven. Szybko okazuje się, że tym razem Alex nie będzie musiał udawać – owiany złą sławą pałac naprawdę skrywa w sobie potwora, który żywi się strachem swoich ofiar.
Czytaj więcej

Demony Grace

Od 15 lat, 99 min
Joy znajduje pracę w starej, prawie opuszczonej angielskiej rezydencji. Ma za zadanie opiekować się  wegetującym, śmiertelnie chorym mężczyzną. Kobieta zaczyna poznawać tajemnice zatęchłego domu, które przywołają jej najgorsze koszmary.
Czytaj więcej

Cennik

+ 7 dni

do seansu

4-6 dni

do seansu

1-3 dni

do seansu

W dniu

seansu

NOCNY MARATON FILMOWY

PLN 32.90
PLN 34.90
PLN 36.90
PLN 40.90
Dopłata internetowa 1,50 zł/1 bilet
Dopłata za okulary 3D 3,90 zł/1 bilet