Sosnowiec Helios

4 sale
1084 (6x ) miejsca
Obsługa klienta
32 363 14 14
Sprzedaż grupowa
32 290 69 99

Informacje

Sosnowiecki Helios to obiekt usytuowany w centrum miasta, posiadający 4 klimatyzowane sale. W wygodnych fotelach i na dwuosobowych kanapach może zasiąść 1078 widzów.

W jednej z sal Helios prezentuje unikalny koncept – salę Dream, będący odpowiedzią na marzenie o komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniająca się nowoczesnym designem, wyposażona w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sala, wyznacza nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Kino oferuje widzom największe filmowe hity z gwiazdami wielkiego ekranu. W repertuarze można znaleźć także cykliczne projekty specjalne - Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Kultura Dostępna, Kino Kobiet i Filmowe Poranki. Atrakcją dla widzów są również specjalne pokazy przedpremierowe czy uroczyste premiery.

W kinie funkcjonuje także odnowiona kawiarnia - Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy oferujący Widzom świeży popcorn, napoje oraz duży wybór słodyczy.

Oferta

Kino Helios to poza standardowymi seansami filmowymi również:

 • specjalne, przedpremierowe pokazy filmów (z udziałem twórców),
 • maratony filmowe,
 • festiwale filmowe,
 • koncerty,
 • gry i zabawy dla dzieci,
 • konkursy,
 • seanse dla grup szkolnych i firm.

Kino Helios to również idealne miejsce do przeprowadzania nietypowych akcji marketingowych. Nasza oferta skierowana jest do dużych i średnich przedsiębiorstw pragnących skutecznie i w atrakcyjny sposób dotrzeć do swoich klientów poprzez działania BTL. Ze względu na niskie koszty jest to również bardzo atrakcyjna oferta dla mniejszych, lokalnych firm pragnących przedstawić swoje produkty i usługi.

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie:

 • zakupu biletów dla pracowników po niższych cenach, zorganizowania specjalnego seansu filmowego dla Państwa pracowników bądź klientów, zorganizowania imprezy okolicznościowej połączonej z projekcją filmu np. z okazji Gwiazdki, Dnia Dziecka itp.,
 • umożliwiamy również dotarcie do Państwa klientów poprzez emisje reklam na naszych ekranach przed seansami filmowymi, przeprowadzania w holu kina akcji promocyjnej (dystrybucja ulotek, folderów, próbek, itp.), nadruk Państwa reklamy na rewersie biletów kinowych, uczestnictwo w premierach filmowych na zasadach sponsoringu.

Helios Café

Zapraszamy również do kawiarni Helios Café, gdzie w miłej atmosferze możesz wypić Twoją codzienną kawę, zrelaksować się, spotkać z przyjaciółmi lub odprężyć w oczekiwaniu na seans filmowy.

Wyjątkowa atmosfera i profesjonalna obsługa sprawią, że każda wizyta w naszej kawiarni będzie niezapomniana. Obok aromatycznych i finezyjnych kaw możesz znaleźć coś smakowitego.

W menu Helios Café znajdziesz:

 • szeroką ofertę ciast,
 • zimne napoje (pepsi, soki, woda),
 • świeżo wyciskane soki,
 • smoothies,
 • słodkie przekąski,
 • lody i desery lodowe.

Zapraszamy!

Helios Bar

Bar kinowy oferuje popcorn, zimne i ciepłe napoje oraz duży wybór słodyczy.

Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem.


Dojazd

Samochód
Ogólnodostępne bezpłatne miejsca parkingowe przy ul. Małachowskiego oraz na parkingu przy ul. Mościckiego
Autobus
z Dąbrowy Górniczej: 55, 690, 808, 811, linia „D”; z Czeladzi: 723, 100, 35, 260; z Będzina: 260; z Katowic: 808, 815, 808, 825, 813, 811, D
Tramwaj
z Dąbrowy Górniczej: 21; z Będzina: 24, 26; z Mysłowic: 26; z Katowic: 15

Kontakt

Adres
ul. Modrzejowska 32b
41-200 Sosnowiec
Telefon
32 363 14 14
E-mail
sosnowiec@helios.pl
Obsługa klienta
32 363 14 14
Sprzedaż grupowa

32 290 69 99

Regulaminy

Regulamin kina

Format pdf, rozmiar pliku 1.80Kb