Ja, Kapitan. Taras Romańczuk

Plakat filmu Ja, Kapitan. Taras Romańczuk
Film polski

Ja, Kapitan. Taras Romańczuk

Biograficzny / Dokumentalny Od 12 lat
110 min Polska

Premiera

17 czerwca 2024
Film polski

Opis filmu

Zapraszamy na premierowy pokaz odcinka serialu "Ja, Kapitan", w którym głównym bohaterem jest Taras Romańczuk, kapitan i wieloletni zawodnik Jagiellonii Białystok, z którą w tym sezonie zdobył tytuł Mistrza Polski.

Na ekranie będziemy mogli zobaczyć Tarasa z nieco innej strony, poznać jego historię, dowiedzieć się, jakim jest człowiekiem. Dodatkową atrakcją eventu będzie emisja odcinka prezentującego postać Kamila Grosickiego, reprezentanta Polski, kapitana Pogonii Szczecin a przez wiele lat piłkarza Jagiellonii Białystok, który w tym mieście zyskał ogromną sympatię i szacunek wśród kibiców, w odcinku nie zabraknie wątków związanych z Jagiellonią i Białymstokiem.

Ja, Kapitan, to sportowy serial dokumentalny prezentujący sylwetki kapitanów ośmiu klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Czołowi zawodnicy, wyraziste postacie na różnych etapach kariery. Różne osobowości, ścieżki kariery, zasady życiowe oraz historie, które łączy miłość do futbolu i żądza zwycięstwa. Ośmiu liderów zarządzających drużyną na swój sposób.