Helios Dream

Helios Dream to nasz unikalny koncept, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu.

POZNAJ SALE DREAM

Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

KOMFORTOWE FOTELE

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby rozsiąść się w kinie tak, jak na domowej kanapie? Teraz możesz to zrobić dzięki naszym super wygodnym, rozkładanym fotelom. Sam decydujesz jak ustawić fotel za pomocą dwóch przycisków umieszczonych z prawej strony fotela. Nie chcesz trzymać w rękach napoju bądź kubka z popcornem przez cały seans? Wrzuć je do holderów umieszczonych w podłokietnikach.

Czy chcesz żeby nic Was nie dzieliło?

Załatwione. W ostatnich rzędach w naszych salach wstawiliśmy podwójne, wygodne kanapy z których usunęliśmy podłokietnik. Teraz Ty i Twoja połówka możecie przytulać się do woli podczas komedii romantycznej i ściskać z całych sił podczas przerażającego horroru!

Cała szerokość tylko dla Was, bez żadnych ograniczeń

Ważne: w przypadku pytań związanych z użytkowaniem foteli, prosimy o kontakt z obsługą kina.

DŹWIĘK DOLBY ATMOS

Nie wystarczy słyszeć film. Trzeba w film wniknąć. To zapewni Dolby Atmos*!

Ten wyjątkowy system dźwiękowy przenosi widzów w centrum akcji dzięki kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych nie tylko dookoła sali kinowej, ale także na jej suficie. Dodatkowe kanały dźwiękowe pozwalają precyzyjnie umiejscawiać efekty audio w przestrzeni sali kinowej tworząc trójwymiarową głębię dźwięku.

Zapewnia krystalicznie czysty dźwięk

Zapierający dech w piersiach dźwięk wydobywający się ze wszystkich stron, w tym nad Twoją głową, zaskakuje swoją czystością, bogactwem, szczegółowością i głębią.

Stwarza atmosferę pełną dźwięku

Dzięki dodatkowym kanałom, dźwięk „porusza się” wokół Ciebie w trójwymiarowej przestrzeni – masz wrażenie obecności w środku filmowej akcji.

Gwarantuje potęgę wrażeń

Dźwięk pobudza Twoje zmysły i rozpala emocje, a także zapewnia ogrom rozrywki.

Oddaje pełną wizję twórców filmowych

Dolby Atmos® daje niesamowite możliwości opowiadania historii na ekranie, podkreśla grę aktorską i wykonywaną muzykę – możesz w bezpośredni sposób doświadczać wizji filmowców.
* szukaj filmów oznaczonych ikoną Dolby Atmos Dolby atmos w repertuarze kina

OBRAZ W ROZDZIELCZOŚCI 4K

Wyposażyliśmy sale Dream w nowoczesne projektory firmy Christie, które są przystosowane do wyświetlania filmów w wysokiej rozdzielczości 4K.

Właśnie dzięki temu będziesz mógł oglądać wyjątkowo realistyczny, nasycony bogactwem żywych kolorów obraz. To po prostu trzeba zobaczyć.

Za bilet na seans w sali Dream dopłacisz małą opłatę od regularnej ceny biletu (sprawdź cennik Twojego kina). To komfort na który stać każdego kinomana.

Jesteśmy pewni, że pokochasz oglądanie filmów w naszych salach Dream.