Pierwsze urodziny kina Helios w Koszalinie!

W sobotę, 6 kwietnia kino Helios w Galerii Emka obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji na widzów czeka bogaty repertuar oraz moc (nie tylko filmowych) atrakcji. Ponadto w tym wyjątkowym dniu obowiązywać będzie urodzinowa cena biletów – już od 10,90 złotych!

Pierwsze urodziny kina to jedyna w swoim rodzaju okazja do hucznego świętowania! Zaplanowany na ten dzień repertuar będzie wypełniony gorącymi nowościami. Miłośnicy historii i nie tylko mogą zapoznać się z produkcją „Czerwone maki” – pierwszym polskim filmem o zwycięskiej bitwie pod Monte Cassino. Na ekranach zagoszczą też : „Pogromcy duchów. Imperium lodu”, horror „Omen. Początek” oraz inna polska nowość – dramat „Kobieta z…”. Najmłodsi będą mogli obejrzeć ciepły film familijny „Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka”. Nadal będzie można zobaczyć największy hit tego roku – megaprodukcję „Diuna: Część druga”.

Kino Helios w Koszalinie przygotował o też liczne dodatkowe atrakcje. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w lekcjach tańca i malowaniu buziek, a także w wyjątkowej zabawie w poszukiwaczy skarbów. Uczestnicy, którzy wykonają wszystkie zadania, będą mogli zdobyć zaproszenie do kina! Ponadto pod niektórymi siedzeniami w salach kinowych znajdą się numerki, które będzie można zamienić na nagrody.

Na widzów czekają również: koło fortuny, fotobudka 360, słodki poczęstunek i zniżka barowa dla osób, które przyjdą w przebraniu związanym z filmem!

To jednak nie wszystko, bo widzowie mogą wziąć udział w konkursie pt. „Dlaczego cieszę się że w moim mieście jest Kino Helios”. Zadanie można wykonać w dowolnej formie np.: wiersz, piosenka, filmik, zdjęcie, rysunek lub opis za pomocą platformy http://Konkursy.helios.pl/landing/koszalin. Główną nagrodą jest voucher do sklepu Apart o wartości 1000 zł!

Załączniki

Regulamin Zabawy „Poszukiwacze Skarbów”

Format pdf, rozmiar pliku 1.65Kb

Regulamin Konkursu „Najlepsze wspomnienie związane z kinem Helios w Koszalinie"

Format pdf, rozmiar pliku 1.68Kb