Helios Dream

Helios Dream to nasz unikalny koncept, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu.

POZNAJ SALE DREAM

Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

KOMFORTOWE FOTELE

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby rozsiąść się w kinie tak, jak na domowej kanapie? Teraz możesz to zrobić dzięki naszym super wygodnym, rozkładanym fotelom. Sam decydujesz jak ustawić fotel za pomocą dwóch przycisków umieszczonych z prawej strony fotela. Nie chcesz trzymać w rękach napoju bądź kubka z popcornem przez cały seans? Wrzuć je do holderów umieszczonych w podłokietnikach.

Czy chcesz żeby nic Was nie dzieliło?

Załatwione. W ostatnich rzędach w naszych salach wstawiliśmy podwójne, wygodne kanapy z których usunęliśmy podłokietnik. Teraz Ty i Twoja połówka możecie przytulać się do woli podczas komedii romantycznej i ściskać z całych sił podczas przerażającego horroru!

Cała szerokość tylko dla Was, bez żadnych ograniczeń

Ważne: w przypadku pytań związanych z użytkowaniem foteli, prosimy o kontakt z obsługą kina.

OBRAZ W ROZDZIELCZOŚCI 4K

Wyposażyliśmy sale Dream w nowoczesne projektory firmy Christie, które są przystosowane do wyświetlania filmów w wysokiej rozdzielczości 4K.

Właśnie dzięki temu będziesz mógł oglądać wyjątkowo realistyczny, nasycony bogactwem żywych kolorów obraz. To po prostu trzeba zobaczyć.

Za bilet na seans w sali Dream dopłacisz małą opłatę od regularnej ceny biletu (sprawdź cennik Twojego kina). To komfort na który stać każdego kinomana.

Jesteśmy pewni, że pokochasz oglądanie filmów w naszych salach Dream.