Lubin Helios

5 sal
1037 (10x ) miejsc
Obsługa klienta
76 724 97 97
Sprzedaż grupowa
76 724 97 92

Informacje

Kino Helios w Galerii Cuprum Arena w Lubinie posiada 5 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i projekcyjny, ekrany perełkowe oraz specjalny srebrny ekran dla systemów polaryzacyjnych 3D. W komfortowych fotelach z indywidualnymi podłokietnikami jednocześnie może zasiąść ponad 1000 widzów, a dwa ostatnie rzędy na każdej z sal stanowią wygodne kanapy dwuosobowe.

W 2020 roku kino przeszło gruntowną metamorfozę, dzięki czemu zachwyca obecnie zarówno detalami architektonicznymi, jak i komfortem przestrzeni dla widza. W holu znajduje się nowoczesny Helios Bar z tradycyjnym i karmelowym popcornem oraz klimatyczna Kawiarenka, oferująca aromatyczną kawę z ciastem i wyśmienite desery!
W ramach modernizacji oddaliśmy naszym widzom do dyspozycji rozrywkowe strefy interaktywne: videowall do śledzenia traillerów najnowszych produkcji oraz kącik dla dzieci z animowaną podłogą i stolikiem dotykowym.

Nasza rewolucja technologiczna to przede wszystkim zastosowanie najnowocześniejszego na świecie systemu projekcji filmów 3D czyli technologii DepthQ, dającej niezrównaną jakość, jasność i czystość projekcji, przez co wrażenia z odbioru trójwymiaru są niesamowicie pogłębione.

Nowością jest również wprowadzenie lekkich, komfortowych okularów 3D do wielokrotnego osobistego użytkowania w rozmiarach dla dzieci i dorosłych oraz specjalnych nakładek Clip-on na okulary korekcyjne.

Oferta

W repertuarze kina, poza filmami 3D, znajdą się też największe filmowe hity i polskie produkcje a ofertę wzbogacają projekty specjalne dla widzów o sprecyzowanych potrzebach i gustach kinowych jak:

 • Kino Kobiet - to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.
 • Kultura Dostępna - w każdy czwartek wyłącznie polskie produkcje w cenie 12,90 zł dla każdego.
 • Kino Konesera - projekt dla wymagającego widza o wysmakowanym zmyśle filmowym, to cykliczne pokazy, filmy wybitnych reżyserów, produkcje nagradzane na międzynarodowych festiwalach, kino niezależne.
 • Helios dla dzieci - to weekendowe spotkania dla najmłodszych kinomaniaków z rodzinami wzbogacone o wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami i najlepsze bajki dla dzieci!
 • Nocne Maratony Filmowe - coś dla nocnych marków i amatorów mocnych przeżyć, specjalnie zestawione bloki filmów jednego twórcy czy gatunku, jak np. noc horrorów czy maraton walentynkowy.
 • Helios na Scenie - projekt skierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, czyli retransmisje bądź projekcje LIVE ze światowych koncertów, sztuk teatralnych i spektakli operowych lub baletowych, wirtualnych spacerów po największych światowych galeriach i to na wielkim kinowym ekranie.

B2B

Kino Helios to również idealne miejsce do przeprowadzania nietypowych akcji marketingowych. Nasza oferta skierowana jest do dużych i średnich przedsiębiorstw pragnących skutecznie i w atrakcyjny sposób dotrzeć do swoich klientów poprzez działania BTL. Ze względu na niskie koszty jest to również bardzo atrakcyjna oferta dla mniejszych, lokalnych firm pragnących przedstawić swoje produkty i usługi.

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie:

 • zakupu biletów dla pracowników po niższych cenach, zorganizowania specjalnego seansu filmowego dla Państwa pracowników bądź klientów, zorganizowania imprezy okolicznościowej połączonej z projekcją filmu np. z okazji Gwiazdki, Dnia Dziecka itp.,
 • umożliwiamy również dotarcie do Państwa klientów poprzez emisje reklam na naszych ekranach przed seansami filmowymi, przeprowadzania w holu kina akcji promocyjnej (dystrybucja ulotek, folderów, próbek, itp.), nadruk Państwa reklamy na rewersie biletów kinowych, uczestnictwo w premierach filmowych na zasadach sponsoringu.

Kawiarnia Helios

Zapraszamy również do Kawiarni Helios, gdzie w miłej atmosferze możesz wypić Twoją codzienną kawę, zrelaksować się, spotkać z przyjaciółmi lub odprężyć w oczekiwaniu na seans filmowy.
Wyjątkowa aranżacja przestrzeni i profesjonalna obsługa sprawią, że każda wizyta w naszej kawiarni będzie niezapomniana. Obok aromatycznych i finezyjnych kaw możesz znaleźć coś smakowitego.

W menu Kawiarni Helios znajdziesz:

 • szeroką ofertę ciast,
 • zimne napoje,
 • świeżo wyciskane soki,
 • smoothies,
 • słodkie przekąski,
 • lody i desery lodowe.

Helios Bar

Bar kinowy oferuje popcorn, zimne i ciepłe napoje oraz duży wybór przekąsek słonych i słodyczy.

Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem.


Kontakt

Adres
ul. Generała Władysława Sikorskiego 20
59-300 Lubin
Telefon
76 724 97 90
E-mail
lubin@helios.pl
Obsługa klienta
76 724 97 97
Sprzedaż grupowa

76 724 97 92

Regulaminy

Regulamin kina

Format pdf, rozmiar pliku 1.80Kb